4. aukció
Markó Károly, Id. 1793-1860 Ruth és Boáz találkozása, 1857
61

Markó Károly, Id. 1793-1860

Ruth és Boáz találkozása, 1857

Olaj, vászon, 107x138 cm
Jelezve balra lent: C. Markó S. p. Ap. 1857
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft