72. Tavaszi aukció
Guzsik Ödön Olaszország
27

Guzsik Ödön (1902-1954)

Salerno

Olaj, vászon, 50 x 60 cm
Jelezve jobbra lent: Guzsik Salerno
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft