27. aukció
Vaszary János Salome expresszionizmus
136

Salome tánca, 1921 körül

Olaj, vászon, 65 x 79 cm
Jelezve jobbra fent: Vaszary J.
Hátoldalon: Özv. Vaszary Jánosné igazolása
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft

PROVENIENCIA: a művész hagyatékából

174

Salome

Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft
184

Bolero, 1905

Kikiáltási ár: 4 800 000 Ft
203

Hátakt (Modell), 1897-98

Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
226

Hölgy kékben

Kikiáltási ár: 4 500 000 Ft
246

Virágcsendélet

Kikiáltási ár: 8 000 000 Ft