4. aukció
Rudnay Gyula (1878-1957) Sárga íriszek, 1899
124

Rudnay Gyula (1878-1957)

Sárga íriszek, 1899

Olaj, vászon, 144x38,5 cm
Jelezve balra lent: Rudnay N.bánya 1899
Kikiáltási ár: 450 000 Ft

116

Rudnay Gyula (1878-1957)

Bábonyi dombok, 1932

Kikiáltási ár: 250 000 Ft