Private Sale
Lakner László (1936-) Sárga, kék, 1994-95
6

Lakner László (1936-)

Sárga, kék, 1994-95

Olaj, vászon, 140x220 cm
Jelezve jobbra lent: Lakner / Jelezve középen lent: 94 / Jelezve hátoldalon: Lakner 1994-95

ELADVA