11. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA
Korniss Dezső (1908-1984) Sárga tér, 1960
28

Korniss Dezső (1908-1984)

Sárga tér, 1960

Olaj, zománc, vászon, 20 x 30 cm
Jelezve hátoldalon: Korniss Dezső 1960
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft
Becsérték: 2 800 000 - 4 000 000 Ft