48. aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Sebesültek, 1914
48

Sebesültek, 1914

Olaj, vászon, 64,5x98 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky 1914 Hátoldalon: Sebesültek, Leltározta Pálmai József Bécs 1919
Kikiáltási ár: 7 500 000 Ft
Becsérték: 12 000 000 - 18 000 000 Ft

FELTEHETŐLEG KIÁLLÍTVA: •A Császári és Királyi Sajtó hadiszállás kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1916. január, katalógus: 449. •A Császári és Királyi Sajtó hadiszállás kiállítása. Nemzeti Szalon, Budapest, 1916.

21

Hegyoldal

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
104

Csavargó

Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft
115

Tátrai táj

Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
138

Vonuló trén

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
195

Erdőszéle

Kikiáltási ár: 4 400 000 Ft