29. aukció
Faragó Géza (1877-1928) Séta az erdőben
29

Faragó Géza (1877-1928)

Séta az erdőben

Olaj, vászon, 115,5x70,5 cm
Jelezve balra lent: Faragó Géza
Kikiáltási ár: 3 400 000 Ft