61. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Sétálók a Malomárok partján, 1910 körül
130

Ziffer Sándor (1880-1962)

Sétálók a Malomárok partján, 1910 körül

Olaj, vászon, 80,5x72 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor Hátoldalon felirat: Igazolom, hogy ezen festmény Ziffer Sándor eredeti műve. Nagybánya 927. III. 4. Krizsán János a "N.F.T." törzstagja
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 30 000 000 - 40 000 000 Ft