Private Sale
Ziffer Sándor (1880-1962) Sétálók a Malomárok partján, 1910 körül
26

Ziffer Sándor (1880-1962)

Sétálók a Malomárok partján, 1910 körül

Olaj, vászon, 81x72 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor