18. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Sétálók a Malomárok partján, 1910 körül
161

Ziffer Sándor (1880-1962)

Sétálók a Malomárok partján, 1910 körül

Olaj, vászon, 81x72 cm
Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor
Kikiáltási ár: 7 000 000 Ft

Hátoldalán Krizsán János saját kezű igazolása: „Igazolom, hogy ezen festmény Ziffer Sándor eredeti műve. Nagybánya 927 II. 4. Krizsán János A NFT. törzstagja”

36

Ziffer Sándor (1880-1962)

Egy párizsi utca, 1906-07

Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft