28. aukció
Farkas István (1887-1944) Sétány, 1938 körül
107

Farkas István (1887-1944)

Sétány, 1938 körül

Olaj, vászon, 80x100 cm
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:-S. Nagy Katalin: Farkas István. Arthis Alapítvány, Budapest, 1994. 139. oldal