Kortárs aukció 2019
Kepes György (1906-2001) Sham Lustre, 1985
81

Kepes György (1906-2001)

Sham Lustre, 1985

Olaj, homok, kollázs, vászon, 121,5x121,5 cm
Jelezve hátoldalon: Gy. Kepes 1985 sham lustre
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Proveniencia: korábban a művész hagyatékában