70. Őszi Aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Somssich gróf portréja, 1910 körül
64

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Somssich gróf portréja, 1910 körül

Olaj, papírlemez, 48 x 68,5 cm
Jelezve balra középen: Rónai
Kikiáltási ár: 100 000 000 Ft
Becsérték: 160 000 000 - 220 000 000 Ft

147

Női portré, 1922

Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft