Soós Nóra: Fennkölt idő
 Soós Nóra: A történelem végén túl, 2021
14

Soós Nóra (1979)

A történelem végén túl, 2021

Vegyestechnika, vászon, 100 x 100 cm
Jelezve hátoldalon.