Soós Nóra: Fennkölt idő
 Soós Nóra: Ahol már nincsenek szavak, 2022
35

Soós Nóra (1979)

Ahol már nincsenek szavak, 2022

Vegyestechnika, vászon, 70 x 70 cm
Jelezve hátoldalon.