Soós Nóra: Fennkölt idő
 Soós Nóra: Belőlem fognak látni téged I., 2022
47

Soós Nóra (1979)

Belőlem fognak látni téged I., 2022

Vegyestechnika, vászon, Átmérő: 80 cm
Jelezve hátoldalon.