Soós Nóra: Fennkölt idő
 Soós Nóra: Fennkölt idő, 2022
7

Soós Nóra (1979)

Fennkölt idő, 2022

Vegyestechnika, vászon, 180 x 200 cm
Jelezve hátoldalon.