Soós Nóra: Fennkölt idő
 Soós Nóra: Kényes egyensúly I., 2021
8

Soós Nóra (1979)

Kényes egyensúly I., 2021

Vegyestechnika, vászon, 40 x 40 cm
Jelezve hátoldalon.