Soós Nóra: Fennkölt idő
 Soós Nóra: Sailors of the future, 2019
26

Soós Nóra (1979)

Sailors of the future, 2019

Vegyestechnika, vászon, 160 x 120 cm
Jelezve hátoldalon.