1. aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Sottomarino - Tengerfenék
132

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Sottomarino - Tengerfenék

Olaj, karton, 32x40 cm
Jelezve jobbra lent: Gulácsy L., jelezve hátoldalon: Gulácsy L. Rigó u. 14 "Sottomarino"
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft

136

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Kalapos hölgy

Kikiáltási ár: 60 000 Ft