Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Haraszty István (1934-) Spirál, 1994
32

Haraszty István (1934-)

Spirál, 1994

Olaj, fa fán, 75x101 cm
Jelezve hátoldalon: Haraszty István 1994