61. aukció
Scheiber Hugó stadion, der sturm
121

Scheiber Hugó (1873-1950)

Sportaréna (Stadion), 1926 körül

Olaj, karton vászonon, 78x94,5 cm
Jelezve jobbra lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 26 000 000 Ft
Becsérték: 40 000 000 - 60 000 000 Ft

118

Scheiber Hugó (1873-1950)

Park

Kikiáltási ár: 550 000 Ft
158

Scheiber Hugó (1873-1950)

Cigarettás önarckép

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
164

Scheiber Hugó (1873-1950)

Árnyas sétány, 1936

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
172

Scheiber Hugó (1873-1950)

Nagyváros

Kikiáltási ár: 1 400 000 Ft
193

Scheiber Hugó (1873-1950)

Család

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft