46. aukció
Rippl-Rónai József (1861-1927) Stilizált virágok özöne, 1914
50

Rippl-Rónai József (1861-1927)

Stilizált virágok özöne, 1914

Olaj, lemezpapír, 70x100 cm
Jelezve jobbra lent: Rónai 1914 A kép hátoldalán autográf írással: Stilizált virágok özöne 1914
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft
Becsérték: 24 000 000 - 30 000 000 Ft

PROVENIENCIA: • korábban Fényes László tulajdonában KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA: • Rippl-Rónai József gyűjteményes kiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1998. március 12. – szeptember 6., katalógus: 118.

35

Tavaszi felhők

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft