22. aukció
Bortnyik Sándor (1893-1976) Strand-dáma
72

Bortnyik Sándor (1893-1976)

Strand-dáma

Olaj, vászon, 51x71 cm
Jelezve balra lent: Bortnyik
Kikiáltási ár: 9 500 000 Ft