8. aukció
Klie Zoltán (1897-1992) Strandon, 1931
169

Klie Zoltán (1897-1992)

Strandon, 1931

Olaj, vászon, 101x80 cm
Jelezve jobbra lent: Klie 931, hátul a vakkereten felirat: Klie Zoltán, Strandon, 931 XII. 18. ára 800 p.
Kikiáltási ár: 2 200 000 Ft

Hátul a vakkereten: II. világháború előtti kiviteli pecsét