70. Őszi Aukció
Martyn Ferenc (1899-1986) Strandon
21

Martyn Ferenc (1899-1986)

Strandon

Olaj, vászon, 37,5 x 43,5 cm
Jelezve jobbra lent: Martyn Ferenc
Kikiáltási ár: 380 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 900 000 Ft

51

Martyn Ferenc (1899-1986)

Spanyol tengerpart, 1940

Kikiáltási ár: 380 000 Ft