62. aukció
Scheiber Hugó Der Sturm, bohém
92

Scheiber Hugó (1873-1950)

Sturm-bál (Karnevál), 1925

Olaj, papírlemez, 71x102 cm
Jelezve jobbra lent: Scheiber H.
Kikiáltási ár: 28 000 000 Ft
Becsérték: 35 000 000 - 50 000 000 Ft

18

Scheiber Hugó (1873-1950)

Táncos

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft
26

Scheiber Hugó (1873-1950)

Naplemente

Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
49

Scheiber Hugó (1873-1950)

Kalapos férfi

Kikiáltási ár: 850 000 Ft
116

Scheiber Hugó (1873-1950)

Park

Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
158

Scheiber Hugó (1873-1950)

Házak fák között

Kikiáltási ár: 480 000 Ft