71. Aukció
Patkó Károly Subiaco Olaszország
41

Patkó Károly (1895-1941)

Subiaco, 1931

Akvarell, ceruza, papír, 58 x 79,5 cm
Jelezve jobbra lent: Subiaco 1931 IV. 28.
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft