Háború utáni non-figuratív és absztrakt művészet
Haraszty István (1934-) Súlyok, 1998
30

Haraszty István (1934-)

Súlyok, 1998

Olaj, fa, súlyok, elektromotoros, szíjáttétes csigaszerkezet, 70x120
Jelezve hátoldalon: Haraszty István 1998