41. aukció
A. Tóth Sándor (1904-1980) Sümegi vár, 1970
62

A. Tóth Sándor (1904-1980)

Sümegi vár, 1970

Olaj, vászon, papírlemezen, 45,5 x 52 cm
Jelezve jobbra lent: A. Tóth S. 1970
Jelezve hátoldalon: Sümeg 1970 A. Tóth
Kikiáltási ár: 750 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft