56. aukció (2017 október)
Konkoly Gyula (1941-) Susanne chez Monet á Giverny No. 36., 1993
142

Konkoly Gyula (1941-)

Susanne chez Monet á Giverny No. 36., 1993

Olaj, vászon, 118,5x140 cm
Jelezve hátoldalon: Gy Konkoly 1993
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft