10. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2022. NOVEMBER)
Csernus Tibor (1927-2007) Sütemény, 1999
27

Csernus Tibor (1927-2007)

Sütemény, 1999

Olaj, vászon, 22 x 27 cm
Jelezve hátoldalon: Csernus 1999 Barátomnak Tibor Csernus
Kikiáltási ár: 650 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft

106

Csernus Tibor (1927-2007)

Place Godeau, 1984

Kikiáltási ár: 900 000 Ft
108

Csernus Tibor (1927-2007)

Nyár, 2007

Kikiáltási ár: 800 000 Ft