70. Őszi Aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Szabadban
16

Fényes Adolf (1867-1945)

Szabadban

Olaj, vászon, 30 x 40 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes A
Kikiáltási ár: 850 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft