50. Jubileumi Aukció
Tihanyi Lajos Szajna Párizs Franciaország
54

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Szajnai csónakosok, 1907

Olaj, vászon, 50 x 55 cm
Jelezve balra lent: Tihanyi Lajos Páris 1907 Quai St Michel
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 25 000 000 - 35 000 000 Ft