9. aukció
Gyarmathy Tihamér (1915-2005) Szálló formák, 1956
52

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Szálló formák, 1956

Olaj, farost, 59x122 cm
Jelezve jobbra lent: 1956 Gy, jelezve hátoldalán: Gyarmathy 1956. 56/4.
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft

Kiállítva: • Gyarmathy Tihamér festőművész kiállítása, Műcsarnok, Budapest, 1979. • Gyarmathy Tihamér kiállítása, Szentendrei Képtár, Szentendre, 1991.

Reprodukálva: Sinkovits Péter: Gyarmathy Tihamér, Budapest, 1991., 13. színes kép

61

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Mikrokozmosz, 1956

Kikiáltási ár: 220 000 Ft
62

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Makró fények, 1987

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
163

Gyarmathy Tihamér (1915-2005)

Felhők, 1967

Kikiáltási ár: 120 000 Ft