5. aukció
Hincz Gyula (1904-1986) Szamárhegy, 1935
24

Hincz Gyula (1904-1986)

Szamárhegy, 1935

Olaj, vászon, faroston, 48x56 cm
Jelezve jobbra lent: Hincz Gyula 1935
Kikiáltási ár: 600 000 Ft