22. aukció
Kontuly Béla (1904-1983) Szamovár csészével, 1935
92

Kontuly Béla (1904-1983)

Szamovár csészével, 1935

Olaj, vászon, 70,5x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kontuly Béla 1935
Kikiáltási ár: 4 800 000 Ft

Hátoldalán Nemzeti Szalon 361. számú címke és NSZKE körbélyegzõje