50. Jubileumi Aukció
Patkó Károly aktok, Árkádia festészet
175

Patkó Károly (1895-1941)

Száműzöttek, 1921

Olaj, vászon, 90x75 cm
Jelezve jobbra lent: Patkó 921
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 18 000 000 - 22 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA: ‣ Patkó Károly festőművész és Schönbauer Henrik szobrászművész gyűjteményes kiállítása. Belvedere Galéria, Budapest, 1922. február – március, katalógus: 7. REPRODUKÁLVA: ‣ Árkádia tájain. Szőnyi István