12. aukció
Mészöly Géza (1844-1887) Szántódi halásztanya, 1873
156

Mészöly Géza (1844-1887)

Szántódi halásztanya, 1873

Olaj, vászon, 40x74 cm
Jelezve jobbra középen lent: MG 873
Kikiáltási ár: 3 500 000 Ft

Védett

Kiállítva: A budapesti Orvosszövetség műkiállítása, 1902. Műcsarnok

Reprodukálva: • Rajnai Miklós: Mészöly Géza, XVIII. kép, Budapest, 1953. • Bodnár Éva: Mészöly Géza, 12. fekete-fehér kép, Budapest, 1985.