24. aukció
Bruck Lajos (1846-1910) Szappanbuborék, 1880-as évek
28

Bruck Lajos (1846-1910)

Szappanbuborék, 1880-as évek

Olaj, vászon, 117x81 cm
Jelezve balra lent: Bruck Lajos
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft