69. Tavaszi Aukció
Gulácsy Lajos (1882-1932) Szappanbuborék, 1911 körül
89

Gulácsy Lajos (1882-1932)

Szappanbuborék, 1911 körül

Olaj, vászon, 73,5 x 58,5 cm
Jelzés nélkül, töredékes jelzés jobbra
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft