52. aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Szász kisváros; Hátoldalon: Falusi utca
180

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Szász kisváros; Hátoldalon: Falusi utca

Olaj, vászon, 58x71 cm
Jelezve hátoldalon balra lent: Perlrott Csaba
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft