70. Őszi Aukció
Aba-Novák Vilmos férfi portré
119

Aba-Novák Vilmos (1894-1941)

Szász Tibor képmása, 1920

Olaj, vászon, 66,5 x 53,5 cm
Jelezve középen lent: Aba-Novák 20.
Hátoldalon felirat: komolósi Szász Tibor képmása 1920. XI. 7-én pinx: Aba Novák Vilmos
Kikiáltási ár: 3 000 000 Ft
Becsérték: 5 000 000 - 7 000 000 Ft