68. Aukció
Tihanyi Lajos Szécsénykovácsi tájkép
57

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Szécsénykovácsi kastély (Szécsénykovácsi nyár), 1913

Olaj, vászon, 60 x 62,5 cm
Jelezve jobbra lent: Tihanyi L. 1913 Szécsénykovácsi
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 24 000 000 Ft