71. Aukció
Mednyánszky László (1852-1919) Székely legény
35

Székely legény

Olaj, vászon, 39,5 x 31,5 cm
Jelezve jobbra lent: ... barátsággal Mednyánszky
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 000 000 Ft

25

Csorba-tó

Kikiáltási ár: 16 000 000 Ft
62

Őszi táj

Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft
80

Vázlatfüzet

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
85

Zúgó patak

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
130

Dunajec

Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft