Private Sale
Keserü Ilona (1933-) Szél-szekvenciák 2., 1984
5

Keserü Ilona (1933-)

Szél-szekvenciák 2., 1984

Olaj, varrás, vászon, 150x150 cm
Jelezve jobbra lent: Keserü 1985 / Jelezve hátoldalon: Keserü Ilona Szél-szekvenciák 2., 1985 150 x 150 cm, olaj, vászon, 1984/1059