45. aukció
Paál László Beilen tájképfestészet
82

Paál László (1846-1879)

Szélfútta fák, 1871

Olaj, vászon, 52,5x90 cm
Jelezve jobbra lent: (töredezett) Beilen Jelezve balra lent: L de Paál
Kikiáltási ár: 10 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft

AUKCIONÁLVA: • Mű-Terem Galéria 19. árverés, 78. tétel KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA: • Best of Mű-Terem. Virág Judit Galéria, Budapest, 2007. katalógus: 9.