19. aukció
Paál László Beilen tájképfestészet
78

Paál László (1846-1879)

Szélfútta fák, 1871

Olaj, vászon, 52,5x90 cm
Jelezve balra lent: L de Paál, jelezve jobbra lent töredékesen: Beilen
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft