Joseph Szabó kiállítás
Szabó, Joseph 1925-2010 Szembesítés, 1971-73 - eladó
34

Szabó, Joseph 1925-2010

Szembesítés, 1971-73 - eladó

Olaj, falemez, 38 x 32 cm
Jelezve balra lent: J. Szabó